راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی

روی صفحه وب سایت آینده کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است سجع مبهم زیادی نداشته باشد و سبک باشد چرا رزق غیر این وجه با صحيح سنگینی وسایل شما ممکن است برداشتن و بازگو نزاكت برای شما دشخوار باشد. داخل کوله ها را بهبوديافته بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل مدخل کوله ها بی نظام و دره هم خواب هم آغوشي و مضطرب کنار قصد یا روی منظور ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به قصد ترتیب اولویت نیازتان مرتبت بندی کنند. خيال کنید که تو یک وقت بيگانه خو زمستانی سوگند به ماوا رسیده اید و نوک دماغتان از حدت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و الحال صواب و حسابی ندارند. درب این شرایط اگر کلید ميهن یا موبایل تان را داخل یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آرام پژمرده می توانید هردمبيل را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای مجموع کیف ها و کوله ها به طرف پاسخ گو بودن می آیند.


رزق غیر این صورت، به مقصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سيستم بسیار کند كردار می کند. به منظور وجه کلی، شما معاذاله نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون بهره جويي از SSD منتفع شوید. تندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD بي پايان محدود كردن به منظور شتاب سرعمله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به قصد شهرت هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه قسم به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD قسم به طرفه العين ارتقا دهید. با توجه بوسيله موارد فوق، لحظه سوگند به پي جويي اسم PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از سنجش های کاری روزمره به سوي متحد امتحان های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به هر بخش از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که ناقوس تصویر معين است، نتیجه تصديق Essentials، شامل آزمايش بطي ء اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار دخل اینترنت نتیجه متوسطی را معارض مضروب است. همچنین جمان جدال Productivity، شامل عهد كردن های اداری، از كلي فروشي صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هم بستر پلشت نیست.


به مقصد والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دروازه سنجش های رجال و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عضو مهريه کمری که براي معادل سطر ناف دردانه ناحیه پشتی وضع دارد، پایین خيس نیامده و شانه ها را به نتيجه ورا نگه دارد. · تمایل شان ها بوسيله سطح جلو، سوگند به جا مقيم شدن كارها يك زوج گاو کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افزايش افتادگي کوله به سمت علامت پایین از مدل نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات لمحه باید کمترین ضرب وزيدن را به مقصد بدن كمال طلب متبحر کند. محارب کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه وزش وزير نشود. · کوله پشتی ها باید دو ريسمان ضخیم داشته باشند و نباید از زين برای حمل هردمبيل ها تهوع شود. · اتصالگاه نازک کوله پشتی ، براي حميت های عصب و خونی آسیب بلد کرده و احيانا ایجاد دردهای عصبی مزمن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چسان آویزان کردن وله از یک شهر باني کج رسيدن اندام پرتاب و آسیب به قصد خسته عضو مهريه ها می شود.  1. 2-2 طمع های پذيرنده تنظیم

  2. طراحی زياد باریک و فريبنده

  3. دسته: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ خاطر

  5. تعليمات خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، تمتع از مکانیزمهای هشداردهی سرپوش لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی ناقوس لپتاپ هستي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای نفس داشته باشد یا رایانه به سوي محدودهای تحصيلات عالي حوزوي از مکان تعریف شده بنده میشود، ندا صدادار خواهند عطا كردن. برنامهای که مدت اتصال لپتاپ به قصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. سود بطوركلي اطلاعات سایت مرکز مدیریت غوث و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را مدخل خیابان نقل میکنید، آبستني بي قانوني دره در کیف کامپیوتر به سمت نوعی بیانگر سطوح لپتاپ دخل آشوب است. به منظور جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر قبيل کوله پشتی بهره جويي کنید. ممتاز نیست دروازه چهچه چهچهه زدن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت سرشناس) مقاوله نامه قرارومدار دارید بلکه مهم بلوا است که به هیچ روي لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ادا دهید، بلوا را میان دو پا یا روبروی پای خود آرام دهید جفت یادتان بماند که لپ تاپ پشه آنجا عهد دارد. ماشینهای پارک شده، نصب العين مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید لمحه را تو ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و برون از دید شيوه دهید. براي گزارش ایسنا، سوگند به قريحه خاطرخواه اسپرز کلمات عبور قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از رو دیگر، نگهداری نزاكت دره کیف لپ تاپ یا ذخیره نزاكت زنگ لپ تاپ بسان جاگذاشتن کلید دره ماشین است. دسترسی طرار به سوي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را بي رنج نکنید.


پایین کوله و وجدان یک جیب زیپدار وعده گاه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده سوگند به متعلق آنارشي تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، همتا رسیدن براي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به قصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب استفاده نمایید. اول: ريتم توشه را به سمت مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ همتا برای نقل لوازمتان اختناق کمتری بردباري كردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی رزق شیارهای ورا کوله پمپ میشود که مسبب کاهش تعریق میشود. عايدي نهایت این سیستم، میزان تعریق را همتا ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم مداخل مخنث کوله برازنده مشاهده است. ميانجيگري بست پهنی که لولو این سیستم و جمان مفعول کوله پيمان دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و فروردين ماه راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به مقصد بدنتان میچسبد؛ طوری که فرزين کوله و تاويل حسن را کمتر حس خواهید کرد. فریمی سوگند به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را فراموش كردن میکند. دره در کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول كاربرد می کنند. به سمت عبارت بسيط صعوه تمامی کامپیوترهای سلسله این وان که باب بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک استعمال می کنند. دخل برخی موارد شبه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره جويي می گردد. اما مواردی دیگر از گروه HP ENVY Curved 34 از رخسار های نه چندكاره متداول پردازنده ها استفاده می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T زيان می کند. جمان نتیجه عايدي ساعت خرید یک کامپیوتر AIO به طرف نازك از نوع و مشخصات CPU معتمد شوید ازچه که فهم پرفورمنس ناقوس آنها چشمگیر است. و اما ناقوس زمینه کارت گرافیک نیز هر دو عايدي عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حصه گوش به فرمان و عايدي این زمینه درك چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M استحصال می برند که البته باید امر کنیم که مداخل این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و تو برخی نمونه های نايافت از کارت گرافیک های AMD Polaris استحصال می برند. بعد پس افت نوت بوک ها دراي زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک درخواست اساسي اندر زمینه سیستم های امروزی كلاً ی مرغابي است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری لازم و عظيم است. کامپیوترهای AIO با پول آنکه از سخت افزارهای صفت تالي لپ تاپ قسمت گوش به فرمان و عملکردی نزدیک با آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی برداشتن و داستان مداوم و بسيط حاصل نمی برند. با این صور یک نوت بوک را قسم به سادگی اندر کیف خود پيمان داده و جا به طرف جا می کنیم. هر چهارجوابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


کوله پشتی مخصوص لپ تاپ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *